POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła C.O. i C.W.U.

Pompy ciepła to jedno z najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych. Jego zadaniem jest ogrzewanie budynku energią pochodzącą ze środowiska – z powietrza, gruntu lub wody. To jeden z najbardziej oszczędnych, efektywnych i ekologicznych sposobów uzyskania ciepłej wody użytkowej i ogrzewania domu.Nie emitują żadnych zanieczyszczeń i działają skutecznie nawet przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych.

Pompy ciepła pozyskują do 75% potrzebnej energii wprost z otoczenia – tylko 25% energii trzeba zakupić w postaci energii elektrycznej (energia niezbędna do działania pompy ciepła). To rozwiązanie niezawodne, ekonomiczne, a przede wszystkim skuteczne.

Korzyści

Bezpieczeństwo
Pompy ciepła są najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania obiektu. Przy ich użyciu nie ma ryzyka wybuchu (jak w przypadku instalacji gazowej) czy zaczadzenia (jak w przypadku instalacji olejowej czy paliwowej).

Instalacja,
która się opłaca

Oszczędności wynikające ze zredukowania rachunków za ogrzewanie mogą przekroczyć nawet kilka tysięcy złotych w skali roku.

Urządzenie samoobsługowe
Pompy ciepła to rozwiązanie, które wiąże się ze 100% bezobsługowością. Nie są wymagane specjalne prace konserwacyjne czy przeglądy techniczne.

Wsparcie dla środowiska
Pompy ciepła to rozwiązanie ekologiczne. Rezygnując z ogrzewania tradycyjnego na rzecz odnawialnych źródeł energii, obniżysz emisję CO2.

 

INSIM Emil Chocyk
20-515 Prawiedniki
ul. Oliwkowa 4
946-244-24-70

 

Email:
kontakt@insim.pl

Telefon:
+48 697 852 578

2017 Vilaro