O FIRMIE

Odnawialne źródła energii są szansą na ochronę zasobów naturalnych, które stale się wyczerpują. W INSIM mamy świadomość, że możemy wpłynąć na ten proces. Dlatego wszystko co robimy, robimy z szacunku do energii. W szczególności tej pozyskiwanej z promieni i ciepła Słońca.

Aby móc spełniać oczekiwania naszych Klientów i zagwarantować usługi na najwyższym poziomie stale się rozwijamy. Śledzimy dynamicznie zmieniający się rynek odnawialnych źródeł energii, poszukując coraz to nowych rozwiązań. Dzięki temu dostarczamy nie tylko najnowocześniejsze urządzenia w konkurencyjnej cenie, ale również kompleksowo zajmujemy się wszystkimi etapami przedsięwzięcia – od projektu, przez montaż, kończąc na X letniej gwarancji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zainstalowane urządzenia będą pracowały wydajnie i bezpiecznie przez długie lata.

Wyróżnia nas profesjonalne, dopasowane i indywidualnie podejście do każdego Klienta. Nie ma dwóch takich samych instalacji, każda jest inna i każdej zapewniamy taką samą uwagę i zaangażowanie. Wierzymy, że tylko rzetelnie wykonany projekt ma sens nie tylko ekologiczny, ale także ekonomiczny. Bowiem oferowane przez nas rozwiązania takie jak fotowoltaika, kolektory czy pompy ciepła to nie tylko ogromne wsparcie dla naszego środowiska naturalnego. To również wsparcie dla Twoich finansów. Dzięki naszym instalacjom możesz zmniejszyć swoje wydatki nawet o XX % !

Postaw na wiedzę ekspercką, doświadczenie i najlepsze urządzenia. Pozwól, aby zielona energia zagościła również w Twoim domu lub stała się wsparciem dla Twojego biznesu!

 

INSIM Emil Chocyk
20-515 Prawiedniki
ul. Oliwkowa 4
946-244-24-70

 

Email:
kontakt@insim.pl

Telefon:
+48 697 852 578

2017 Vilaro